Puhvetite päiv Rõngust Rannuni

Puhvetite päivast

Aitäh, et oled leidnud tee siia! Ilmselt oled sa huvitatud, mis põnevat toimub sündmuse Puhvetite päiv Rõngust Rannuni raames.

Uus üritus? Uus nimi?

Kõik sai alguse, kui varakevadel kohtusid kahe piirkonna kohvikupidajad, pidasid plaani ja otsustasid “leivad ühte kappi panna”. Nimelt ühinesid Rannu ja Konguta kandi kodukohvikute päev ja Rõngu kandi viie tee puhvetite päiv ning üheskoos haarati seeläbi tiitel Elva valla ainuke kodukohvikute päev. Nagu hea pereheitmise korral ikka, valiti pikalt uut nime ja välja valitud ta lõpuks sai. Puhvetite päiv Rõngust Rannuni pakub 8.juunil suussulavaid hõrgutisi ja uudseid maitseid, sekka vahvate koduhoovide avastamisrõõmu ning ehedat emotsiooni. Uus logo ja uus nimi- me oleme väga rahul!

Meie sündmuse raames avavad Rõngu ja Rannu kandis oma uksed lausa 19 erinevat kodukohvikut, et pakkuda külastajatele erinevaid maitserännakuid ja emotsioone just neile iseloomulikel tunnustusel ning toitudel.

Lisaks maitserännakutele ja koduhoovide avastamisele pakuvad puhvetipidajad palju erinevaid tegevusi tervele perele. Puhvetites toimuvad erinevad minikontserdid ning sportlikud jõukatsumised, mis pakuvad kogu perele palju rõõmu ja elevust. Kohalikud pillimehed pakuvad külastajatele võimaluse keerutada jalga mõnusate rütmide saatel ning erinevad artistid siit- ja sealtpoolt annavad võrratuid kontserdeid kogu päeva vältel.
Kui soovite veeta meeldejääva päeva koos sõprade ja perega ning nautida erinevaid maitseelamusi ning tegevusi, siis tasub kindlasti külastada 8. juuni Elva vallas Rõngu ja Rannu kanti. Tegemist on suurepärase võimalusega tutvuda Elva valla kauni looduse ja kultuuriga ning luua uusi ja põnevaid mälestusi.

Puhvetite päival Rõngust Rannuni on võimalus teha heategu!

Igas puhvetis on võimalik annetada Kaitseliit Elva Malevkonnale uue maja remondi heaks. Kogu annetatud summa kuulub täielikult Kaitseliit Elva Malevkonnale. Muuseas, Kaitseliit koostöös Naiskodukaitsega avavad samuti oma puhveti, Rõngu Rahvamaja sisehoovis. Puhvet kannab nime “Iga okas loeb”.

Elva Malevkonna võitlejad Tartu Maleva ühendkompaniiga Kevadtormil 2019.
Taustal liitlaste Boeing AH-64 Apache helikopter.

Puhvetite päiva külastajamäng

Varasemalt Rõngu kandi viie tee puhvetite päival toimunud templimäng on osutunud alati menukaks ning ka seekord anname taas võimaluse külastada puhveteid, koguda templeid ja seeläbi võita palju erinevaid auhindu. Sel aastal kannab see mäng nimetust “Külastajamäng”.

Kuidas osaleda külastajamängul?

  • Osalemiseks vali välja esimene puhvet, mida soovid külastada ja ostu sooritades küsi puhvetist endale templimängu leht.
  • Külastajamängu lehele templi saamiseks tuleb puhvetis sooritada ost vähemalt 5€ eest. Igast puhvetist on võimalik saada enda lehele vaid 1 tempel.
  • Võib osaleda ka mitme lehega kuid sellisel juhul tuleb ostusummat suurendada (2 lehega mängus-vähemalt 10€, 3 lehega mängus- vähemalt 15€, jne)
  • Selleks, et osaleda templimängu loosis, tuleb terve päeva vältel külastada 8 puhvetit, sooritada seal ost ning küsida enda lehele tempel.
  • 8 templi täitumisel tuleb koos täidetud kontaktandmetega leht tuua Rannu kandis Piirikivi talu kohvikusse või Rõngu kandis Köstre härra kohvikusse. 
  • Külastajamängu täidetud lehti saab üle anda nimetatud kohtades kuni kell 20.00.
  • Külastajamängu loosimine toimub orienteeruvalt kell 21, Puhvetite päiv Rõngust Rannuni Facebooki lehel.
  • Peale loosimist võetakse võitjatega ühendust 1 nädala jooksul ning täpsustatakse auhinna üleandmise tingimused. Soovi ja võimaluste piires saadetakse 2 nädala jooksul võidupakk võitjale pakiautomaati (toiduga seotud auhinnad asendatakse sponsorite meenetega). Auhinnad on erinevad ja neid on palju – alates kingitustest kohalikelt toidutootjatelt kuni kinkekaartide ja muude meenete ning üllatusteni.

Külastajamängu auhinnafondist leiab hääd ja paremat meie suurepärastelt sponsoritelt.

KÜLASTAJAMÄNGU SUURSPONSOR ON..

Jälgi meid sotsiaalmeedias!

Kindlasti tasub jälgida Puhvetite päiv Rõngust Rannuni sotsiaalmeedia kontosid, kus jagatakse põnevat ja värsket infot ürituse korralduse kohta ning kus saab olla kursis kõige uuemate uudiste ja üllatustega. Sotsiaalmeedia kaudu saab olla ka ühenduses teiste külastajatega ning jagada oma kogemusi ja muljeid ürituse kohta.