Puhvetite päiv Rõngust Rannuni

Külastajale

Aitäh, et oled leidnud tee siia! Ilmselt oled sa huvitatud, mis põnevat toimub Rõngu kandi viie tee puhvetite päiva raames see aasta. Meie sündmuse raames avavad Rõngu kandis oma uksed ühepäevakohvikud, et pakkuda külastajatele erinevaid maitserännakuid ja emotsioone just neile iseloomulikel tunnustusel ning toitudel.
Rõngu kandi viie tee puhvetite päiv on üks oodatumaid sündmusi Elva valla suves, sest see annab külastajatele võimaluse nautida kohalikke maitseelamusi ja tutvuda kandi omapärase kultuuriga. Kui teid huvitavad uued maitseelamused ja soovite avastada uusi koduhoove ning kohtuda kohalike elanikega, siis on see sündmus just teile!
Lisaks maitserännakutele ja koduhoovide avastamisele on puhvetite päeva raames palju erinevaid tegevusi tervele perele. Puhvetites toimuvad erinevad minikontserdid ning sportlikud jõukatsumised, mis pakuvad kogu perele palju rõõmu ja elevust. Puhvetites saab nautida istegevuslaste etteasteid ning kohalikud pillimehed pakuvad külastajatele võimaluse keerutada jalga mõnusate rütmide saatel.
Kui soovite veeta meeldejääva päeva koos sõprade ja perega ning nautida erinevaid maitseelamusi ning tegevusi, siis tasub kindlasti külastada Rõngu kandi viie tee puhvetite päiva. Tegemist on suurepärase võimalusega tutvuda Elva valla kauni looduse ja kultuuriga ning luua uusi ja põnevaid mälestusi.

Rõngu kandi viie tee puhvetite päival on võimalus teha heategu!

Igas puhvetis on võimalik teha annetusi Hille Tänavsuu Vähiravifondi Kingitud Elu heaks. Kogu annetatud summa kantakse üle täies mahus korraldaja poolt vähiravifondile. Lisaks on võimalik annetada ka muul ajal, mitte ainult puhvetite päival osaledes. Vaata lisa annetamisest: https://kingitudelu.ee/annetajale.
Sihtasutus Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu on eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mille missioon on aidata vähihaigeid, kelle ravimist ei pea riik parasjagu piisavalt “kulutõhusaks”.

Puhvetite päiva templimäng

Traditsiooniline templimäng on üks põnevamaid osi Rõngu kandi viie tee puhvetite päeva programmis. Templimäng on loodud selleks, et innustada inimesi külastama erinevaid puhvetid ja avastama uusi kohti. See on suurepärane võimalus tutvuda kohalike maitsetega ning proovida midagi uut ja erilist.
Osalemiseks vali välja esimene puhvet, mida soovid külastada ja ostu sooritades küsi puhvetist endale templimängu leht. Templimängu lehel on ära toodud kõik osalevad puhvetid koos nende lahtiolekuaegadega. Selleks, et osaleda templimängu loosis, tuleb terve päeva vältel külastada 10 puhvetit, sooritada seal ost ning küsida enda lehele tempel.
Päeva lõpuks tuleb täidetud kontaktandmetega leht tuua Rahvapidu Hiugemäel piletikassasse. Templilehti saab üle anda nimetatud kohas kell 18.00-20.00. Kõikide tingimustele vastavate templilehtede vahel hakatakse loosi tõmbama Rahvapeo laval kell 20:00. Võitjale antakse auhind koheselt kätte.
Kui võitjat ei ole Rahvapeol kohapeal, saadetakse võimaluste piires 2 nädala jooksul võidupakk võitjale pakiautomaati (toiduga seotud auhinnad asendatakse sponsorite meenetega). Auhinnad on erinevad ja neid on palju – alates kingitustest kohalikelt toidutootjatelt kuni kinkekaartide ja muude meenete ning üllatusteni.

Templimängu auhinnafondist leiab hääd ja paremat meie suurepärastelt sponsoritelt.

Rõngu kandi viie tee puhvetite päiva lõpetab…

Üheks õhtuks muutub Hiugemägi sumedaks festivali alaks, kus tegevusi igas vanuses külastajatele. Peoalal on end sisse seadnud erinevad toitlustajad, kelle juurest saab maitsta erinevaid hõrgutisi. Näiteks on kohal Viinamärdi talu, kes pakub Itaalia päritolu käsitööjäätist Gelatot. Samuti on teenindusvalmis Linaski talu, kelle menüüst leiab ohtralt kala. Lisaks eelnevatele pakub avastamisrõõmu ka Mobeci jäätisepunkt jpm. Veel leiab peoalalt otseloomulikult ka pere pisematele midagi. Unustamatu elamuse saab nii batuudil möllates kui ka poniga lõbusõitu tehes (mõlemad teenused on tasulised). Seekord muudavad Rahvapeo eriti retrohõnguliseks kaks väga säravat artisti. Anne Veski ja esinejate rivile paneb väärika lõpu ansambel Meie Mees. Kogu peo avab Merilin Mälk & BAND.

Rahvapidu Hiugemäel piletid on müügil veebilehel www.piletikeskus.ee ja samuti on võimalik osta pileteid ka Rõngu rahvamajast.

RAHVAPIDU HIUGEMÄEL TEHNILINE PARTNER ON…

Kindlasti tasub jälgida Rõngu kandi viie tee puhvetite päeva sotsiaalmeedia kontosid, kus jagatakse põnevat ja värsket infot ürituse korralduse kohta ning kus saab olla kursis kõige uuemate uudiste ja üllatustega. Sotsiaalmeedia kaudu saab olla ka ühenduses teiste külastajatega ning jagada oma kogemusi ja muljeid ürituse kohta.